Света Литургија у Богородичином храму у Крагујевцу
У недељу, 18. јула 2021. године, на празник Светог Атанасија Атонског и Светог Сергија Радоњешког, Његово Преосвештенство Епископ шумадијски г. Јован служио је свету архијерејску Литургију у Саборном храму Успења Пресвете Богородице у Крагујевцу.
Епископу су саслуживали свештеници и ђакон Светоуспенског саборног храма. Својим појањем свету Литургију је улепшао мешовити хор Богородичиног храма под руководством протопрезвитера Драгослава Милована.
Извор: Епархија шумадијска
Најновије вести
21.06.2026 10:43
Каква нам је вера, такав нам је и живот
21.06.2026 07:33
Сабор вероучитеља Архиепископије београдско-карловачке
19.06.2026 23:48
