Ђурђевдан у Радовашници
Његово Преосвештенство Епископ шабачки г. Јеротеј је служио 6. маја 2026. године, на празник Светог великомученика Георгија, свету Литургију у манастиру Радовашница.
По благослову архијереја, евхаристијску беседу је произнео протојереј Милутин Илић, архијерејски намесник други шабачки. На крају свете Литургије, епископ Јеротеј се обратио присутнима и честитао празник.
Извор: Епархија шабачка
Најновије вести
26.06.2026 03:46
Слава крипте храма Светог Саве на Врачару
25.06.2026 15:16
Патријарх Порфирије честитао имендан Митрополиту Онуфрију
25.06.2026 09:28
Бесплатно летовање за вишедетне породице и самохране родитеље
25.06.2026 09:26
